• Wpisów: 27
 • Średnio co: 88 dni
 • Ostatni wpis: 5 lat temu, 19:45
 • Licznik odwiedzin: 6 543 / 2470 dni
 
firsthand
 
Siedem lat później . Gdzieś W Londynie .


- Widziałeś może Andy ? - spytałam zmartwiona . Było to żywiołowe dziecko . Wszędzie musiała zajrzeć . Jest taka sama jak jej babcia . Ciągle muszę się o nią martwić . Jej przeciwieństwem jest Ron . Grzeczniejszego chłopczyka w życiu nie widziałam na oczy . Czasami nawet uczę się więcej od niego niż on ode mnie .
- Nie . Może znowu poszła na łąkę . - mruknął głos spod gazety . - Wiesz , że znowu chcą podwyższyć podatki ?
- Co mnie obchodzą podatki skoro dziecko zginęło ?! - błądziłam po domu jak opętana .
- Nic się jej nie stanie . Umie sobie poradzić . - machnął ręką . Jego ignoracja i brak wyobraźni doprowadzały mnie do szału .
- Dłużej tego nie wytrzymam . Jest wieczór i zaraz zrobi się całkowicie ciemno . Idę jej szukać . - zabrałam chustę z krzesła i narzuciłam ją sobie na plecy . Na podwórku nie zostało ani jednego śladu po mojej córce . Kiedyś za to oberwie . Układałam sobie już kary w głowie lecz poczułam jak małe rączki oplatają moje nogi . Zza mojej szerokiej i długiej spódnicy wyłoniły się blond loczki .
- To dla Ciebie mamusiu . - Andy wręczyła mi mały bukiecik kwiatów. Groźna mina zeszła mi z twarzy i przytuliłam dziewczynkę do siebie .
- No i zguba się znalazła . - zaśmiał się Philip trzymając Rona na rękach . Następnie kląknął obok nas i objął mnie ramieniem .
- Obiecaj mi , że nigdy się nie zmienimy Blair .
- Nigdy...Koniec .
Witajcie !
Właśnie po 77 dniach skończyłam pisać to opowiadanie . Chyba nie znajdę odpowiednich słów aby podziękować wszystkim którzy je czytali . Gratuluję wam odwagi , że postanowiliście przeczytać moje wypociny. : O
W pierwszej kolejności chciałabym oficjalnie podziękować Marlenie , która była tu już od początku i truła mi codziennie , żebym dodawała nowy rozdział.Musisz mi wybaczyć , ale nie napiszę Ci podziękowań na pół tego opowiadania . XD
W dalszej kolejności chcę wyróżnić :
- Duszyczka:)  ,
- Rap_po_godzinach.  ,
- trololo  ,
- Anetta. ♥ ,
Wam też dziękuję , że zdobyłyście się na odwagę, żeby powiedzieć co myślicie o tym opowiadaniu.< 3

Do zobaczenia kiedyś . : )

Nie możesz dodać komentarza.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego
 •  
   
  Mi osobiście błędy nie przeszkadzają , jeżeli mogę się wtrącić do tej jakże interesującej wymiany zdań . ;D
   
 • awatar
   
   
  Teen Spirit
  @WHERESYOURGODNOW:
  Z interpunkcją zawsze miałam problemy . Z ortografią trochę mniej . Szczerze to nie chce mi się sprawdzać błędów , bo nie piszę tego na jakiś konkurs tylko dla przyjemności . Nie jest to jakieś wybitne ale niektórym się to widocznie podoba i nie zwracają uwagi na błędy . Jeśli sama jakiś zauważę to od razu go poprawiam , a po za tym przeglądarka nie podkreśla mi błędów i nie mam tymczasowo worda . Dzięki za radę . ( ;
   
 • awatar
   
   
  WHERESYOURGODNOW
  Co mi się nie podoba? Interpunkcja, ortografia i kompozycja. Nie unoszę się. Wyrażam tylko swoje zdanie, a zwykłam wypowiadać się dosyć energicznie. Mam tylko taką małą radę: poczytaj o zasadach pisania i sprawdzaj słowa dwa razy, zanim ich użyjesz. I pisz dalej, bo praktyka czyni mistrza. Powodzenia.
   
 •  
   
  @WHERESYOURGODNOW:
  Cóż każdy ma prawo do pomyłki . Widocznie źle przeczytałam i tak samo napisałam . Poprawię to za chwilę . Nie musisz się tak unosić, a po za tym jeśli ci się nie podoba to powiedz co . Chyba , że całe jest denne . Uprzedzam , że też nie jest najgorsze , bo widziałam bardziej odrażające teksty.
   
 • awatar
   
   
  WHERESYOURGODNOW
  Generalizując, to z nazwą, jaką określiłaś końcówkę rzekomego "opowiadania" Twojej twórczości, nie spotkałam się nigdy w życiu mimo, iż jestem aktywną koneserką literatury. Spotkałam się natomiast z EPILOGIEM, który według teorii dramatu greckiego, oznacza zakończenie. Ale jaki tekst, taki "epitolog".
   
 •  
   
  @WHERESYOURGODNOW: Wytłumaczę ci to formułkowo : Epitolog to końcowa , wyodrębniona część tekstu , zawierająca relację o faktach , które wydarzyły się ( na końcu ) w przyszłości zawiązując akcję .
   
 • awatar
   
   
  WHERESYOURGODNOW
  Co to jest "Epitolog"?
   
 •  
   
  Super. Szkoda , że to koniec tego opowiadania . Pisz dalej oczywiście . ;*

  PS: dzięki , za wyróżnienie . <3
   
 • awatar
   
   
  Duszyczka:)
  Dzięki za wyróżnienie, epilog świetny:)
  Mam nadzieję, że już niedługo będę mogła czytać kolejne opowiadanie :*
   
 •  
   
  och, to jest takie piękne i cudowne zakończenie (; . Dziękuję Ci za wyróżnienie. XD . Gratuluję książki. XDD. No dobra noweli . ;d . I pisz dalej. ♥